Faizsiz Sistemler

Birevim

Eviniz sadece konaklamak için kullandığınız bir yer değil! Aynı zamanda güvenli şekilde huzuru bulduğunuz ortam olmalı. Özellikle zamanla yarıştığımız bir çağda, evinizin konumunu ev halkına göre en iyi şekilde belirlemeniz yerinde olur. Birevim Türkiye’nin herhangi bir yerinde ev satınalabilme olanağı sunuyor. En doğru konuta sahip olmak için finansmanınızı da iyi yönetmek zorundasınız.

Günümüzde zorlaşan hayat şartları göz önüne alındığında Birevim’in size sunduğu vaatler oldukça avantajlı görünüyor.  Birevim “bir evin olsun istiyorsan”  sloganı ile

  • peşinatsız,
  • faiz ödemeden,
  • hızlı, kolay ve ekonomik şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Günümüzde ev almak için finansman araçları var. Ancak tam manası ile talebi karşıladığı söylenemez. Çünkü kredi kullanarak ya da mütahite borçlanarak yapılan sistemlerde dezavantaj maalesef çok fazla oluyor. Peşin para ile ev almakta günümüz şartlarında oldukça zor görünüyor.  Motivasyonunuzu sağlayıp para biriktirmek çok kolay değil.

Sistemi örnekleme ile anlatmamız gerekirse; örneğin her ay köşeye 1000 TL atsanız, 100 Bin Türk Lirasına karşılık gelen bir evi almak için 100 ay beklemek zorunda kalacaksınız. Bu yaklaşık 8 sene eder. Oysa örneğin yüz aile bir araya gelirse her ay toplanan 100 bin türk lirası ile bir aile ev sahibi olur. Bu durumda birlikte hareket edildiğinde 100 ay beklemek zorunda kalınmıyor ve verimli bir çözüm üretilmiş oluyor.

  • Fark Ödemeden Faizsiz Taksit İmkânı
  • Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı,
  • Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma
  • İkinci Ev Alabilme İmkânı

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Sıra tespitli tasarruf yönteminde öncelikle bazı kriterleri sizin belirlemiş olmanız gerekiyor. Örneğin ne kadara bir ev almak istiyorsunuz? Ev satış fiyatları 100 bin türk lirasından başlamaktadır. Peşinat ödeme zorunluluğu olmayan bir sistemdir. Peşinat ödeyip ödememek tamamen kendi tercihinize bağlıdır. Aynı zamanda ara ödeme yapmak yapmamakta sizin tercihinize kalmıştır. Ara ödeme ya da peşinat ödediğinizde borcunuz daha hızlı biter ve evinize daha hızlı kavuşmuş olursunuz.

İkinci olarak aylık ödeyeceğiniz taksitleri belirlemelisiniz. Ödeyebileceğiniz tutar kaç kişilik tasarruf programında olacağınız belirlenir.  Noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile evinizi ne zaman alacağınıza dair tarih belirlenir. Ve sonrasında belirlenen tarihte Türkiye’nin herhangi bir yerinde evinize sahip olabilirsiniz.

Evi aldıktan sonra taksitleriniz aldığınız evin 0,006 olarak yeniden düzenlenir. Yatırılan taksitleriniz kalan borcunuzdan düşürüldüğü için evin toplam maliyetine etki etmeyecektir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Ne kadarlık bir ev almak istiyorsunuz? Öncelikle buna karar vermeniz gerekiyor. Sıra tespitli tasarruf yönteminde olduğu gibi peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yoktur? Ancak ara ödeme ya da peşinat ödediğinizde borcunuz daha çabuk kapanmış olur.

Ödemelerinizi sabit yapabileceğiniz evi teslim aldıktan sonra yükseltebilirsiniz.  İşte bu kadar kolay, ev teslimatlarının yapılacağı tarihler ile ilgili tüm çekilişler noter huzurunda yapılmaktadır.

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Evinizin tutarına karar vermeniz gerekiyor. Peşinat vererek başlayabilir ya da peşinatsız başlayabilirsiniz.  Aylık ödeyeceğiniz taksitleri belirlemeniz gerekiyor. Aylık ödeyeceğiniz taksitler T.C Merkez Bankasının her ay yayınlamış olduğu verilere göre değişir. Eviniz değerini korumuş olur.

Yine noter huzurunda tespit edilen teslim tarihinizde istediğiniz yerden beğendiğiniz evi sizin için Birevim satın alır.

Birevim Nedir?

Kısaca yeni iş modellerinden biridir. 411 TL’den başlayan küçük ödemeler ile kısa sürede sizi ev sahibi yapan bir sistemdir. Aylık ödemelerinizi ödeyebileceğiniz taksit tutarını siz belirliyorsunuz. Tasarruf programları                 70,85,100,120,150,190,250 veya 400 kişiden oluşan gruplar halinde olabiliyor. Üstelik peşinatsız ev sahibi olma avantajı sunan sistemde faiz veya ekstra bir fark alma söz konusu değil.

Birevim Kimin?

Birevim Yönetim Kurulu başkanı ve kurucusu Murat Çiftçi, Elazığ doğumludur. Faizsiz gayrimenkul ve otomobil alımı alanında uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptı.

Faizsiz ev alma sistemlerine çok büyük katkılar sağlayan Murat Çiftçi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Birevim Araba

Birevim ev gibi Birevim araba (Birarabam) benzer bir sistemdir.  Faizsiz kendiniz köşeye para atarak bir araba almak isterseniz birkaç yıl içinde alabilirsiniz.  Ancak bu arada araba fiyatlarının artması gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.  Oysa bu sistemde araba almak oldukça kolay’ Sizin gibi araba almak isteyen insanların bir araya gelerek kullandığı sistemde her ay bin türk lirası verdiğinizde örneğin 40 kişilik bir gruptaysanız, noter huzurunda yapılan çekilişle daha hızlı araba sahibi olabilirsiniz.  Üstelik faiz ödemeden, siz aylık ne kadar ödeyebileceğinizi ve hangi arabayı almayı planladığınızı belirlerseniz gerisi için bu sistem size yardımcı oluyor.  Daha kısa sürede peşinatsız ve faizsiz aracınıza kavuşuyorsunuz.

Birevim Şubeleri

Birevim evin yanı sıra faizsiz araba sahibi olmanıza da yardımcı olan bir şirkettir. Birevim şuan Türkiye genelinde 74 şubeye sahiptir ve her geçen gün hızla büyümektedir. Birevim’e ait İstanbul şubeleri Şirinevler, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Fatih, Ümraniye, Esenyurt, Pendik, Gebze, Üsküdar’da hizmet vermektedir. Ayrıca farklı iki şehirde Bursa ve Çorlu’da hizmet vermektedir.  Şubelerin yanı sıra call center aracılığı ile  444 23 53 numaralı hattan da ulaşarakta daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Call center sizleri  en yakın şubeye de yönlendirebilmektedir.

Birevim Adana Seyhan Birevim Bağcılar Birevim Erzurum
Birevim Adana Yüreğir Birevim Bitlis Tatvan Birevim Esenyurt
Birevim Adıyaman Birevim Balıkesir Birevim Eskişehir
Birevim Afyonkarahisar Birevim Batman Birevim Fatih
Birevim Ağrı Birevim Bursa İnegöl Birevim Gaziantep Karagöz
Birevim Amasya Birevim Bursa Osmangazi Birevim Gaziantep Şehitkamil
Birevim Ankara Etimesgut Birevim Bursa Yıldırım Birevim Gaziosmanpaşa
Birevim Ankara Keçiören Birevim Çanakkale Birevim Gebze
Birevim Ankara Sıhhiye Birevim Çorlu Birevim Giresun
Birevim Ankara Sincan Birevim Çorum Birevim Isparta
Birevim Antalya Kepez Birevim Denizli Birevim Hatay Antakya
Birevim Antalya Muratpaşa Birevim Diyarbakır Yenişehir Birevim İzmir Bornova
Birevim Ataşehir Genel Merkez Birevim Diyarbakır Kayapınar Birevim Hatay İskenderun
Birevim Avcılar Birevim Düzce Birevim Sultangazi
Birevim Aydın Birevim Elazığ Birevim Şanlıurfa
Birevim Üsküdar Birevim Tokat Birevim Şirinevler
Birevim Van Birevim Trabzon Birevim Sultanbeyli
Birevim Yalova Birevim Ümraniye Birevim Mersin
Birevim Sivas Birevim Sancaktepe Birevim Ordu
Birevim İzmir Çankaya Konak Birevim Kocaeli Birevim Osmaniye
Birevim İzmir Karabağlar Birevim Konya Mevlana Birevim Pendik
Birevim Kahramanmaraş Birevim Konya Selçuklu Birevim Sakarya
Birevim Karabük Birevim Malatya Birevim Samsun
Birevim Kartal Birevim Manisa Birevim Mardin
Birevim Kayseri

Birevim Örnek Hesaplama Tablosu

Bir evim örnek hesaplama tablosu iki ana bölümde incelenebilir. Teslimatın hızlı olmasını isteyen müşteriler ve düşük taksit ödemek isteyen müşteriler için farklı ödeme planları beğenilere sunulmuştur.

Peşinat vererek borcunuzu daha hızlı kapatabilir ya da peşinatsız ödeme seçeneğini  tercih edebilirsiniz.  Taksit tutarlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Her halükarda faizsiz ödeme seçeneği söz konusudur.

Birevim Şikâyet ve Yorumları

Birevim ile ilgili müşteri yorum ve şikâyetlerini  araştırdığınızda herhangi  bir şikâyet ya da yoruma ulaşamazsınız.  Tamamen yasal olarak faizsiz ev ve araba edinmenize olanak sağlayan sistemde finans en iyi şekilde yönetildiğinden sistem oldukça sorunsuz işlemektedir.

Emlak Konut GYO Konut Projeleri ve Kampanyaları

Önceki Yazı

Akbank Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR