Faizsiz Sistemler

Birevim

Faizsiz sitemlerin arasında yer alan Birevim ev sahibi olmak isteyenler için hizmet vermektedir. Birevim şikayetleri ve şubeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Eviniz sadece konaklamak için kullandığınız bir yer değil! Aynı zamanda güvenli şekilde huzuru bulduğunuz ortam olmalı. Özellikle zamanla yarıştığımız bir çağda, evinizin konumunu ev halkına göre en iyi şekilde belirlemeniz yerinde olur. Birevim Türkiye’nin herhangi bir yerinde ev satın alabilme olanağı sunuyor. En doğru konuta sahip olmak için finansmanınızı da iyi yönetmek zorundasınız.

Günümüzde zorlaşan hayat şartları göz önüne alındığında Birevim’in size sunduğu vaatler oldukça avantajlı görünüyor.  Birevim “bir evin olsun istiyorsan”  sloganı ile

 • peşinatsız,
 • faiz ödemeden,
 • hızlı, kolay ve ekonomik şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Günümüzde ev almak için finansman araçları var. Ancak tam manası ile talebi karşıladığı söylenemez. Çünkü kredi kullanarak ya da mütahite borçlanarak yapılan sistemlerde dezavantaj maalesef çok fazla oluyor. Peşin para ile ev almakta günümüz şartlarında oldukça zor görünüyor.  Motivasyonunuzu sağlayıp para biriktirmek çok kolay değil.

Sistemi örnekleme ile anlatmamız gerekirse; örneğin her ay köşeye 1000 TL atsanız, 100 Bin Türk Lirasına karşılık gelen bir evi almak için 100 ay beklemek zorunda kalacaksınız. Bu yaklaşık 8 sene eder. Oysa örneğin yüz aile bir araya gelirse her ay toplanan 100 bin türk lirası ile bir aile ev sahibi olur. Bu durumda birlikte hareket edildiğinde 100 ay beklemek zorunda kalınmıyor ve verimli bir çözüm üretilmiş oluyor.

 • Fark Ödemeden Faizsiz Taksit İmkânı
 • Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı,
 • Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma
 • İkinci Ev Alabilme İmkânı

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Sıra tespitli tasarruf yönteminde öncelikle bazı kriterleri sizin belirlemiş olmanız gerekiyor. Örneğin ne kadara bir ev almak istiyorsunuz? Ev satış fiyatları 100 bin türk lirasından başlamaktadır. Peşinat ödeme zorunluluğu olmayan bir sistemdir. Peşinat ödeyip ödememek tamamen kendi tercihinize bağlıdır. Aynı zamanda ara ödeme yapmak yapmamakta sizin tercihinize kalmıştır. Ara ödeme ya da peşinat ödediğinizde borcunuz daha hızlı biter ve evinize daha hızlı kavuşmuş olursunuz.

İkinci olarak aylık ödeyeceğiniz taksitleri belirlemelisiniz. Ödeyebileceğiniz tutar kaç kişilik tasarruf programında olacağınız belirlenir.  Noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile evinizi ne zaman alacağınıza dair tarih belirlenir. Ve sonrasında belirlenen tarihte Türkiye’nin herhangi bir yerinde evinize sahip olabilirsiniz.

Evi aldıktan sonra taksitleriniz aldığınız evin 0,006 olarak yeniden düzenlenir. Yatırılan taksitleriniz kalan borcunuzdan düşürüldüğü için evin toplam maliyetine etki etmeyecektir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Ne kadarlık bir ev almak istiyorsunuz? Öncelikle buna karar vermeniz gerekiyor. Sıra tespitli tasarruf yönteminde olduğu gibi peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yoktur? Ancak ara ödeme ya da peşinat ödediğinizde borcunuz daha çabuk kapanmış olur.

Ödemelerinizi sabit yapabileceğiniz evi teslim aldıktan sonra yükseltebilirsiniz.  İşte bu kadar kolay, ev teslimatlarının yapılacağı tarihler ile ilgili tüm çekilişler noter huzurunda yapılmaktadır.

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Evinizin tutarına karar vermeniz gerekiyor. Peşinat vererek başlayabilir ya da peşinatsız başlayabilirsiniz.  Aylık ödeyeceğiniz taksitleri belirlemeniz gerekiyor. Aylık ödeyeceğiniz taksitler T.C Merkez Bankasının her ay yayınlamış olduğu verilere göre değişir. Eviniz değerini korumuş olur.

Yine noter huzurunda tespit edilen teslim tarihinizde istediğiniz yerden beğendiğiniz evi sizin için Birevim satın alır.

Birevim Nedir?

Kısaca yeni iş modellerinden biridir. 411 TL’den başlayan küçük ödemeler ile kısa sürede sizi ev sahibi yapan bir sistemdir. Aylık ödemelerinizi ödeyebileceğiniz taksit tutarını siz belirliyorsunuz. Tasarruf programları 70,85,100,120,150,190,250 veya 400 kişiden oluşan gruplar halinde olabiliyor. Üstelik peşinatsız ev sahibi olma avantajı sunan sistemde faiz veya ekstra bir fark alma söz konusu değil.

Birevim Kimin?

Birevim Yönetim Kurulu başkanı ve kurucusu Murat Çiftçi, Elazığ doğumludur. Faizsiz gayrimenkul ve otomobil alımı alanında uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptı.

Faizsiz ev alma sistemlerine çok büyük katkılar sağlayan Murat Çiftçi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Birevim Araba

Birevim ev gibi Birevim araba (Birarabam) benzer bir sistemdir.  Faizsiz kendiniz köşeye para atarak bir araba almak isterseniz birkaç yıl içinde alabilirsiniz.  Ancak bu arada araba fiyatlarının artması gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.  Oysa bu sistemde araba almak oldukça kolay’ Sizin gibi araba almak isteyen insanların bir araya gelerek kullandığı sistemde her ay bin türk lirası verdiğinizde örneğin 40 kişilik bir gruptaysanız, noter huzurunda yapılan çekilişle daha hızlı araba sahibi olabilirsiniz.  Üstelik faiz ödemeden, siz aylık ne kadar ödeyebileceğinizi ve hangi arabayı almayı planladığınızı belirlerseniz gerisi için bu sistem size yardımcı oluyor.  Daha kısa sürede peşinatsız ve faizsiz aracınıza kavuşuyorsunuz.

Birevim Şubeleri

Birevim evin yanı sıra faizsiz araba sahibi olmanıza da yardımcı olan bir şirkettir. Birevim şuan Türkiye genelinde 102 şubeye sahiptir ve her geçen gün hızla büyümektedir. Birevim’e ait İstanbul şubeleri Şirinevler, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Fatih, Ümraniye, Esenyurt, Pendik, Gebze, Üsküdar’da hizmet vermektedir. Ayrıca farklı iki şehirde Bursa ve Çorlu’da hizmet vermektedir.  Şubelerin yanı sıra call center aracılığı ile  444 23 53 numaralı hattan da ulaşarakta daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Call center sizleri  en yakın şubeye de yönlendirebilmektedir.

Adana Seyhan Bağcılar Erzurum
Adana Yüreğir Bitlis Tatvan Esenyurt
Adıyaman Balıkesir Eskişehir
Afyonkarahisar Batman Fatih
Ağrı Bursa İnegöl Gaziantep Karagöz
Amasya Bursa Osmangazi Gaziantep Şehitkamil
Ankara Etimesgut Bursa Yıldırım Gaziosmanpaşa
Ankara Keçiören Çanakkale Gebze
Ankara Sıhhiye Çorlu Giresun
Ankara Sincan Çorum Isparta
Antalya Kepez Denizli Hatay Antakya
Antalya Muratpaşa Diyarbakır Yenişehir İzmir Bornova
Ataşehir Genel Merkez Diyarbakır Kayapınar Hatay İskenderun
Avcılar Düzce Sultangazi
Aydın Elazığ Şanlıurfa
Üsküdar Tokat Şirinevler
Van Trabzon Sultanbeyli
Yalova Ümraniye Mersin
Sivas Sancaktepe Ordu
İzmir Çankaya Konak Kocaeli Osmaniye
İzmir Karabağlar Konya Mevlana  Pendik
Kahramanmaraş Konya Selçuklu Sakarya
Karabük Malatya Samsun
Kartal Manisa Mardin
Kayseri

Birevim Örnek Hesaplama Tablosu

Bir evim örnek hesaplama tablosu iki ana bölümde incelenebilir. Teslimatın hızlı olmasını isteyen müşteriler ve düşük taksit ödemek isteyen müşteriler için farklı ödeme planları beğenilere sunulmuştur.

Büyükşehir İçin Örnek Ev Ödeme Tablosu şu şekilde olur:

Büyükşehir İçin Örnek Araba Ödeme Tablosu şu şekilde olur:

Peşinat vererek borcunuzu daha hızlı kapatabilir ya da peşinatsız ödeme seçeneğini  tercih edebilirsiniz.  Taksit tutarlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Her halükarda faizsiz ödeme seçeneği söz konusudur.

Birevim Şikâyet ve Yorumları

Birevim şikayet ile ilgili müşteri yorum ve şikâyetlerini  araştırdığınızda herhangi  bir şikâyet ya da yoruma ulaşamazsınız.  Tamamen yasal olarak faizsiz ev ve araba edinmenize olanak sağlayan sistemde finans en iyi şekilde yönetildiğinden sistem oldukça sorunsuz işlemektedir.

birevim

Ziraat Bankası Kredi Erteleme 2021

Önceki Yazı

Destekevim Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 Comments

 1. Birevim hakkında bir tane bile çözümlenmeyen şikayet bulamadım gerçekten, işini hakkıyla yapıyor demek ki 🙂

  1. Merhaba Uğur bey,
   Birevim sektördeki 4. yılını kutlamaktadır. Müşterilerine değer veren bir kuruluştur. Bu nedenle Birevim şikayet konusuna çok önem vermektedir. Müşterileri için elinden gelen en iyi hizmeti sunar.

   1. Ben telefon almak istiyorum sartlar neler acaba tskkrlr

    1. Merhaba Enis Bey,
     18 yaşını doldurmuş çalışan bireyler başvuru yapabilir.

 2. Birevim’den abim araba, bende hayırlısıyla evimi satın aldım. Müşteri memnuniyeti açısından çok hassaslar 🙂

 3. Birevim belkide bu alanda en çok şubesi olan bir firmadır. Müşteri memnuniyeti son derece güzel geçen Aydın şubesinden bilgi aldım yakında nasipse kayda gideceğim

 4. Birevim’in çok fazla memnun müşterisi var, bende açıkçası birevim aracılığıyla ev almayı düşünüyorum.

 5. Birevim’den ağabeyim ev aldı, çok memnun kaldı ve başvuru-teslim süreçlerinde hiç sıkıntı yaşamadılar 🙂

 6. Birevim hakkında çok güzel yorumlar görüyorum, inşallah bize de nasip olur ileride ev sahibi olmak 🙂

 7. Bende ev için başvuru yapmak istiyorum ama nasıl bir ev alıyoruz nerden alıyoruz hiç bir bilgiye sahip değilim

 8. BİREVİME TEMMUZ AYINDA 180000 LİRALİK EVE 13500 ORGANIZASYON (CALİSMA) BEDELİ İLE TOPLAM 193500 E GİRDİM EYLULDE CEKİLİSE GİRDİM CİKMADİ SUBATTA TEKRAR CEKİLİS OLACAK . BU MİKTARİN 12500 TL SİNİ ODEDİM ŞUAN İSLERİMİN KOTU OLMASİNDAN VE KYK BORCUM OLDUGUNDAN DOLAYİ DEVRETMEK İSTİYORUM. EGER İLGİLENEN OLURSA 10000 TL ODEYENE HEMEN DEVREDEBİLİRİM. ZOR DURUMDA OLDUGUM İCİN DEVRETMEK ZORUNDA KALDİM. CİDDİ OLUP DEVİR ALMAK İSTEYENLER DETAYLI BILGI ALMAK ICIN ARAYABİLİR. 05445619133

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

18 − 2 =