Faizsiz Sistemler

Bitlis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bitlis kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim’e başvurmalısınız. Bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlayan Birevim’in sunmuş olduğu avantajlar sayesinde siz de hayalinizdeki eve en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Peki, nasıl?

Birevim Sıra Tespiti Nedir?

Birevim’de dört farklı yöntem ile ödemeler gerçekleştirilmektedir. Sıra tespitli tasarruf yöntemi; Birevim katılımcıları arasında oldukça popülerdir. Bu noktada, birçok kişinin aklında Birevim sıra tespiti nasıl yapılır sorusu bulunmaktadır. Bu plana katıldığınız takdirde evinizi ne zaman teslim alacağınız noter huzurunda yapılan çekiliş ile belli olmaktadır. Hizmet bedelini ve tasarruf taksitini ödemenizle beraber sıra tespitine girme hakkını elde edersiniz. Sıra tespiti işlemleri her altı ayda bir yapılmaktadır. Bir başka deyişle, önümüzdeki altı ay içerisinde hangi altı kişinin ev sahibi olacağı bu çekiliş ile belirlenmektedir. Sıra tespiti neticesinde ismi çıkan her tasarruf sahibi; faizsiz, ek maliyetsiz ve yüzde yüz tasarruf ederek evini satın almaya hak kazanacaktır.

Sıra tespiti sırasında adı okunan kişiye proje bedeli bir sonraki ay içerisinde teslim edilmektedir. Söz konusu sıralama; tasarruf sahiplerinin evlerini alacakları kesin teslim tarihine kadar altı ayda bir olacak şekilde yenilenmektedir. Sıra tespitlerinin hiçbirisinde ismi geçmeyen tasarruf sahibi; kendisine verilen süre dolduğunda proje bedeli teslim edilerek sıra tespiti ile ilişkisini sonlandırmış olmaktadır.

Sıra tespiti canlı yayınlarını izleme şansınız bulunmaktadır. Bunun için 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca, Birevim şubelerine giderek de konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Birevim’de evin ne zaman teslim edileceği farklı hususlar dikkate alınarak belirlenmektedir. Dört farklı tasarruf planı olan Birevim’de seçmiş olduğunuz tasarruf planına ve ödeme şeklinize göre evinizi ne zaman teslim alacağınızı da belirlemiş olursunuz. Bu noktada, Birevim’in dikkate aldığı bazı kriterler bulunmaktadır. Her şeyden önce, tüm evraklarınız tam olmalıdır. Bunun yanı sıra, tasarruf taksitlerinizde herhangi bir gecikme olmamalıdır. Teminat prosedürlerini yerine getirmediğiniz takdirde ilgili ayın yirminci gününden sonra bağlı olduğunuz tasarruf grubunun programı dahilinde teslimat tarihiniz belirlenir.

Birevim’de Maddi Şartlar Nasıldır?

Konut kredisi alsanız dahi belirli bir peşinat tutarı ödemek zorundasınız. Ancak, Birevim’de hiçbir şekilde peşinat vermek zorunda değilsiniz. Ayrıca, ara ödeme yapma zorunluluğunuz da yoktur. Ödeme planınız; tamamen tarafınızca belirlenen ödeme planı dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Fakat, istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Ayrıca, maddi durumunuz el verdiği takdirde ara ödeme de yapabilirsiniz. Bu sayede, borcunuz, normalden de önce bitecektir.

Birevim’de aylık taksitlerinizi ödemek için birçok seçenek bulunmaktadır. Birevim’in ilgili banka hesaplarına ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, yine mobil uygulamalar üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme yapma şansınız da bulunmaktadır. Fakat, elden tahsilat yapılmadığını söylemeliyiz. Sonuç olarak, bu şartları kabul ettiğiniz takdirde Birevim dünyasında kendinize yer bulabilirsiniz.

birevim

Bolu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Bingöl Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × three =