Faizsiz Sistemler

Çözüm Tasarruf

Konut sahibi olmak isteyenler ancak yeterince birikim edinemeyeler Çözüm Tasarruf sayesinde kısa sürede hayallerine kavuşabilecektir. Üstelik kurum içerisinde birbirinden farklı konut alım yöntemleri ve kampanyaları yer almaktadır. Bu da herkesin bütçesine uygun şekilde hareket etmesini sağlamaktadır.

Çözüm Tasarruf Yöntemleri

Çözüm Tasarruf yöntemleri bireylerin ihtiyaçları olan nakit miktarlarını daha kısa süre içerisinde temin etmelerini sağlamaktadır. Yöntemlerde konut, araç ya da arsa mı alınacaksa ilk basamakta bunun belirlenmesi sonrasında ise bir ödeme planı oluşturulması istenmektedir.

İhtiyaç Tasarruf Finansmanı

Günümüzde ihtiyaç kalemleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Çözüm Tasarruf Yöntemlerinden olan “İhtiyaç Tasarruf Finansmanı” her türlü ihtiyaç için borçlanmadan tasarruf teminini garantilemektedir.

Konut Tasarruf Finansmanı

Tasarruf ederek konut alımı özellikle günümüzde zor bir işlem gibi görülebilmektedir. Ancak Çözüm Tasarruf sayesinde sistem katılımcıları bu artıya sahip olmaktadır. Üstelik konutların Türkiye’nin neresinden alınacağı katılımcı kararlarına bırakılmıştır. Ödemelerde de katılımcıların bütçelerine göre hareket etmelerini mümkün kılan sistemler, konut teminlerini sorunsuz olarak tamamlatmaktadır.

Taşıt Tasarruf Finansmanı

Borçlanmadan temin edilebilen menkullerden bir diğeri de araçlardır. Katılımcılar Çözüm Tasarruf sistemleri sayesinde sıfır ya da birinci el araçların tasarrufları çerçevesinde satın alabilmektedir. Araç alımlarında katılımlar sırasında hangi modelde ve ne özelliklerdeki araçların satın alınmak istendiği belirtilmelidir. Bu sayede sıra kendine gelen katılımcılar sorun yaşamamaktadır.

Arsa Tasarruf Finansmanı

Çözüm Tasarruf finansman sağladığı alanlara arsaları da eklemiştir. Eklenen arsa sistemi sayesinde sadece arsa alımları için de gayrimenkul alımları için ise istenen alanlar tasarruf edilerek alınabilmektedir. Bireyler böylelikle borçlanmamış olacaklardır.

Çözüm Tasarruf Nedir?

Ülkemizde eskinden bu yana devam eden sistemler bulunmaktadır. Özellikle dayanışma bizi biz yapan temel unsurlardan biri olarak sayılmaktadır. Fakat zaman içerisinde ekonominin bozulması gibi nedenler, insanları asıllarından uzaklaştırmıştır. Çözüm Tasarruf nedir de bizi biz yapan dayanışma unsurunu öne çıkararak tasarruf edilmesini sağlayan bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Katılımcılar bu sayede kredi çekmek zorunda kalmadan ve yüklü faiz ödemeleri gerçekleştirmeden hayal ettikleri tasarruflara sahip olabilmektedir.

Çözüm Tasarruf Kimin?

Çözüm Tasarruf tasarrufa dayalı sistemler kapsamında Ekim 2019 yılında resmi olarak kurulmuştur. Kuruluşun hemen ardından büyük bir ilgi toplamayı başaran sistem kısa süre içerisinde başarılı şekilde ilerlediğini de kanıtlamıştır. Özel şirketler kategorisinde yer alan Çözüm Tasarruf içerisinde alanında deneyim kazanmış kişilerin meslek hayatlarını devam ettirdikleri de görülmektedir. Firmanın 50.000.000 TL sermaye üzerinden hizmet hayatına başlamış olması da önemli özelliklerinden biridir.

Çözüm Tasarruf Şubeleri

Şubeleşme hızları firmaların kaliteli olup olmadığını gösteren en önemli sistemlerden biridir. Çünkü bir firmanın şube açması demek yüklü maliyetlere katlanması da demektir. Bu bağlamda Çözüm Tasarruf şubelerini açıldığı zamandan bu yana oldukça hızlı şekilde artırmıştır. Üstelik gelen bilgiler firmanın yeni şube çalışmalarını da sürdürdüğü yönündedir. Şu anda aktif olarak hizmet veren şubelerin bulunduğu iller; Adana, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Maraş, Manisa, Kocaeli, Konya, Ordu, Mersin, Sakarya, Samsun, Urfa ve Van’dır. Ayrıca İstanbul gibi büyükşehirlerde birden çok şube üzerinden hizmet verildiği bilinmektedir.

Çözüm Tasarruf Şikâyet ve Yorumları

Tasarrufa dayalı sistemler üzerinden hizmet veren firmaların yorumları da en az şubeleşme hızları kadar önemlidir. Çözüm Tasarruf yorumlarına bakıldığında olumsuz içeriklerle karşı karşıya kalınmamış olması firmanın hizmet hayatına hazırlıklı bir şekilde başladığını göstermektedir. Üstelik pek çok birey firmanın başlangıç sermayesinin oldukça iyi rakamlardan oluştuğunu bu neden yüzünden ise rakiplerinden daha iyi olduğunu savunmaktadır.

birevim

Kredi Notu Nedir, Nasıl Hesaplanır?

Önceki Yazı

Faizsiz İslami Kredi Nedir? Nasıl Alınır?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 Comments

 1. İlgili bir firma, geçen şubesine gittiğimde çok ilgilendiler

 2. Yeni bir firma galiba, ama haklarında pek olumsuz yorum görmedim

 3. Firmanın adını yeni duydum ama müşteri yorumları hep olumluydu sanırım iyi bir firma

  1. Merhaba Abdullah Bey,
   Çözüm tasarruf sektörde birkaç yıldır aktif olan bir firma sistemlerini araştırıp sisteme dahil olabilirsiniz.

 4. Çözüm tasarruf firması sektörde yeni olmasına rağmen gerçekten çok iyi çıkış yaptı sektörde

 5. Çözüm tasarruf firması yeni olmasına rağmen, haklarında çok olumlu yorumlar var

 6. Ben paramı alamıyorum hep bahane biliyorlar tavsiye etmiyorum kimseye sakın kendinizi yazdırmayı arkadaşlar

 7. Ben nakit almak istiyorum illa önden taoist odeyevekmıyız yoksa nakiti alıp sonramı ödeme yapcaz yani taksit verip bekleyeceksek anlamı yok almanın

  1. Merhaba Tuğçe Hanım,
   Firma ile görüşüp size uygun olan ödeme planında anlaşabilirsiniz.

 8. hayal kırıklığı ve pişmanlık , sadece para topluyorlar ödeme günü gelince sürekli erteleme.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × three =