Faizsiz Sistemler

Eminevim’den BB Erzurumspor’a Şampiyonluk Primi

Eminevim; sektöre girdiği günden bu zamana kadar insanların faizsiz, vade farksız, peşinatsız ve ek ödemesiz ev sahibi olmalarını sağlamıştır. Bugüne kadar birçok insanın ev ya da araba sahibi olmasına vesile olan Eminevim; gerçekleştirmiş olduğu farklı aktiviteler sayesinde de beğeni toplamaktadır. Erzurumspor’a bir süredir sponsorluk desteği veren Eminevim; bununla yetinmeyerek takımın Süper Lig’e çıkması halinde şampiyonluk primi vermeye de karar vermiştir. Bugüne kadar binlerce insanın ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Eminevim; Erzurumspor’a vermiş olduğu destekle de bilhassa Erzurumsporlu taraftarların sevgisini kazanmıştır.

birevim faizsiz ev

Eminevim’den Sürpriz Destek!

Eminevim; BB Erzurumspor’a Süper Lig’e çıkması yolunda destek verecektir. Birinci Lig ekiplerinden BB Erzurumspor; Süper Lig’e çıkmak için kıyasıya rekabet halindedir. Bu noktada, Erzurumspor’a destek vermek isteyenler arasında Eminevim bulunmaktadır. Eminevim; BB Erzurumspor’un Süper Lig’e çıkması halinde takıma hem sponsorluk hem de şampiyon oldukları takdirde 300 bin TL prim vermeye karar vermiştir.

Süper Lig’e çıkma yolunda 2019-2020 sezonunun başından beri kıyasıya bir rekabetin içerisinde olan BB Erzurumspor; Eminevim’den aldığı destek sözünün ardından 1.Lig şampiyonluğuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Birinci Lig’de sezonun bitmesine iki aydan kısa bir süre kala liderliği kovalayan BB Erzurumspor’un şampiyon olması halinde Eminevim’in sözünü verdiği şampiyonluk primini de almaya hak kazanacağını ifade etmek gerekir.

Eminevim’in bu desteği karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Erzurumspor kulübü başkanı Hüseyin Üneş; Eminevim’e teşekkür ederek vermiş oldukları desteği boşa çıkarmayacaklarını ifade etmiştir. Futbolcular, teknik heyet ve taraftarların şampiyonluk yolunda kenetlendiğini ifade eden Hüseyin Üneş; Eminevim’in bugüne kadar takımlarına çok fazla destek vermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir. Birinci Lig takımlarının sponsor bulmakta zorlandığı ve maddi açıdan kötü günler geçirdiği bu ortamda Erzurumspor’un şanslı olduğunu söylemek gerekir.

Eminevim; 2019-2020 sezonu için BB Erzurumspor’un göğüs sponsorluğunu üstlenmektedir. Buna ek olarak, şampiyonluk halinde ciddi bir prim verecek olan Eminevim’in Erzurumsporlu oyuncuların motivasyonlarını arttırdığını söyleyebiliriz. Erzurumspor; Birinci Lig’de 25 haftanın tamamlanmasının ardından 45 puanla ikinci sırada bulunmaktadır. Son dokuz haftanın oynanacağı Birinci Lig’de lider Hatayspor’un yalnızca dört puan gerisinde bulunan BB Erzurumspor’un şampiyonluk şansının oldukça yüksek olduğunu dile getirebiliriz. 7 Mart 2020 Cumartesi günü deplasmanda Hatayspor ile karşılacak olan BB Erzurumspor’un maçı kazanması halinde puan farkını yalnızca bire düşüreceğini söylemek gerekir.

Eminevim; BB Erzurumspor’a sponsorluk ve şampiyonluk halinde prim destekleri sunmasının yanında ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır. Alt ve orta gelir grubuna sahip insanların maddi zorluk yaşamadan ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Eminevim; bununla yetinmeyerek bugüne kadar binlerce insana iş imkanı yaratılmasında da önemli bir rol üstlenmiştir. Sonuç olarak, Erzurumspor’un Eminevim’in desteğiyle Süper Lig’e çıkmasının beklendiğini ifade etmeliyiz.

birevim

Tasarruf AŞ Daha Kolay Ev ve Araba Sahibi Yapacak!

Önceki Yazı

Mesken Finans 50 Milyon Sermaye ile Kuruldu!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

10 + five =