Faizsiz Sistemler

Eskişehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bir kredi kullanmak, ilk evinizi satın almak için çok önemli bir adımdır ve en uygun olanı seçmek için birkaç faktör vardır. İlk kez ev satın alanlar için mevcut olan sayısız finansman seçeneği çok zor görünse de mülk finansmanının temellerini araştırmak için zaman ayırmak size önemli miktarda zaman ve para kazandırabilir.

birevim faizsiz ev

Mülkün bulunduğu pazarı ve borç verenler için teşvikler sunup sunmadığını anlamak, sizin için ek mali avantajlar anlamına gelebilir. Ve mali durumunuza yakından bakarak, ihtiyaçlarınıza en uygun ipoteği aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bu makale, ilk kez ev satın alanların büyük alım yapmak için ihtiyaç duydukları bazı önemli ayrıntıları özetlemektedir.

Ayrıca kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmanın en avantajlı yolu olan tasarruf sistemi ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Eskişehir Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Oluyor

Pandemi sebebi ile artan kiralar ev sahibi olmayı düşündürmeye başladı. Peki nasıl ev sahibi olabiliriz? Peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olabilir miyiz?  Aslında evet, henüz duymadıysanız 30 yılı aşkın süredir finans sektöründe hizmet veren faizsiz tasarruf finansmanı firmaları binlerce kişiyi ev sahibi yaptı. Sizde ev sahibi olmak istiyorsanız? Her ekonomi grubuna ait kişiye özel bir sistem var.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Ev Almadan Nelere Dikkat Etmeliyim?

Satıcı potansiyel bir alıcıyı mülkün hayallerindeki ev olduğuna ikna etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Ancak, baktığınız yeni mülk, hayal ettiğiniz rüya evi olmayabilir. Pek çok insan, makul bir fiyata ve çekici bir dış ve iç mekana göre evler satın alır. Yine de ancak daha sonra gerçek sorunlar ortaya çıkar. Bu nedenle bir ev satın almak, kötü sonu olan aceleyle yapılan bir evden ziyade dikkatli ve zaman alıcı bir süreç olmalıdır. İlk kez ev satın alanlar, ev satın alma alanında deneyimleri olmadığı için bir zorlukla karşı karşıyadır. Yeni inşaat mı yoksa yeniden satılık bir ev mi satın alırlarsa alsınlar, ilk kez alıcıların yaptığı birçok hata vardır. Öyleyse, tüm engelleri aşmak istiyorsanız, ilk evinize yatırım yapmadan önce dikkat etmeniz gereken beş nokta var.

  • Lokasyon
  • Gürültü
  • Işık
  • Isı
  • Evin tesisat kontrolü

Peki mali açıdan nasıl bir hazırlık yapmalısınız? Öncelikle her ay ne kadar tasarruf yapabileceğinizi görmeniz gerekiyor. Ev almak bir hayalin ötesine geçmeli? Hangi evi almak istiyorsunuz bütçesi nedir? Sonrası için işi uzmanlarına bırakın ve Birevim tasarruf finans aracı ile kısa sürede evinize kavuşun.

18 yaşını geçmiş herhangi bir kişi gelirini beyan edebiliyorsa; Eskişehir’de taksitle ev sahibi olabilir.  Üstelik peşinat ve faiz ödemeden!

Danışanlarına en kolay finansman çözümlerini sunan Birevim Eskişehir’de birbirinden avantajlı kampanyalara ile ev sahibi yapıyor.

birevim

Vaziyet Planı Nedir?

Önceki Yazı

Düzce Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen + 19 =