Faizsiz Sistemler

Ev Almak İçin Ne Gerekli!

Doğru evi bulduğunuzda o evi satın almak isteyeceksiniz. Ancak ev satın almak bu ilk heyecan kadar kolay değildir. Ev satın alıp alamayacağınızı ve ipotek koşullarınızı belirleyecek birçok finansal konu vardır. Bu bilgileri önceden anlamak, daha iyi kararlar vermenize yardımcı olabilir ve ipotek onay sürecinizin sorunsuz ve hızlı ilerlemesini sağlar. Emlak sözleşmenizi imzalamadan önce finansal olarak nasıl konumlandırılmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kredisiz ev satın almak için okumaya devam edin.

Bir ev almak istediğiniz de her türlü peşinat için tasarruf etmek fedakarlık gerektirecektir. Özellikle pandemi döneminde bazen bu mümkün de olmayabilir. Ev almak için peşinat gerekli midir? Kredisiz ve faizsiz ev satın almak mümkün müdür?

Evet, yukarda saydığımız banka kredileri ile gelen peşinat derdi ve ipotek gibi durumlardan artık muafsınız. Ev almak için 18 yaşını doldurmuş ve düzenli bir gelire sahip olmanız yeterlidir.

Tasarruf Edin!

Kesinti tasarruf yapmanın en kolay yoludur. Ve bu, alışkanlık haline gelen ancak muhtemelen hayatınıza nispeten az değer katan küçük satın alımları ortadan kaldırır.  Örneğin; Dışarıda yemeğe çıkmayın, bir süre erteleyin.  Düşünün sonunda bir ev sahibi olacaksınız.  Dışardan kahve almak gerçekten gerekli mi? Evde kahvenizi hazırlayıp termosa koyabilirsiniz.  İlk kez tasarruf sistemini uygulayanlar, her ay ne kadar tasarruf ettiklerini gördüklerinde her zaman çok şaşırırlar. Çünkü her ay küçük şeylere ne kadar harcadığımızı gerçekten bilmiyoruz. Ve bu tasarruf neredeyse kesinlikle bir yıl boyunca yüzlerce Türk lirası anlamına gelecektir.

Nasıl tasarruf edebilirim?

Mümkünse arabanızdan kurtulun:

Bunun yerine araba paylaşımı yapabilir, bisiklete binebilir veya toplu taşıma kullanabilir misiniz? Arabanızı satmak ve sigorta ve bakımdan tasarruf etmek, tasarruflarınıza büyük bir katkı sağlayacaktır.

Tatile es geçin:

Arkadaşınızın Bodrum’daki Instagram gönderisi bir siren çağrısıdır, ancak gözünüzü ödülden ayırmayın! Asla Bodrum’da yaşamayacaksın! Ve yeni evinizin içinden ne kadar kendinden memnun sosyal medya gönderisi koyabileceğinizi bir düşünün.

Ailenin yanına taşın:

Uygun değil. Anlıyoruz. Ancak ne zaman taşınacağınıza dair çok net bir zaman çizelgeniz varsa, bu neredeyse kesinlikle ev sahibi olmanın en hızlı yoludur. Kira, muhtemelen en büyük tek harcamanızdır. Bunu ortadan kaldırın ve ev sahibi olma yolunda hızla ilerleyin.

Bir ev için ne kadar tasarruf edilir?

Bir ev için para biriktirmenin görünüşte bariz ama daha az önemli olmayan kısmı, sadece nasıl tasarruf edileceğini bilmek değil, ne kadar tasarruf edileceğini bilmektir.

Tasarruf miktarınız ne olursa olsun, küçük taksitlerle nasıl ev sahibi olunur? İşte aşağıda size faizsiz finansal sistemi ve Birevim avantajları hakkında bilmedikleriniz!

Birevim ile ev almak için neler gereklidir?

Ev almak için peşinata ihtiyacınız yok! Hatta küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir, yürürlükte olan faizsiz finansman sisteminde küçük taksitlerle ev sahibi olmak çok mümkün! Birevim faizsiz finansman sisteminde kredisiz ev sahibi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve her ay düzenli gelire sahip olmanız yeterlidir.  Birevim uzmanları ile görüşerek sizde hemen kredisiz ev alma avantajlarına dahil olabilirsiniz.

birevim

Peşinat Vermeden Ev Alınır Mı?

Önceki Yazı

Hiç Param Yok, Nasıl Ev Alabilirim?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seventeen + 12 =