Faizsiz Sistemler

İmece Yatırım

İmece Yatırım ülkemizde yeni olarak sayılabilen firmalardan biridir. Bilindiği üzere ekonomik koşulların sıkıntılı olması yüzünden pek çok birey tasarruf etmekte zorluk yaşamaktadır. Yaşanan zorluklar çerçevesinde ise konut, araç ya da arsa gibi büyük birikimler istenen tasarrufların alınması neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Firma sayılan nedenler çerçevesinde ertelenen hayallerin artık uygulanması için hizmetlerini kullanıma açmıştır.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

İmece Yatırım Faizsiz Çözümleri

Bireyler tarafından konut ya da araç alımlarının neredeyse tek yöntemi banka kredileri olarak görülmektedir. Fakat İmece Yatırım içerisinde bulunan faizsiz sistemler aracılığı ile bir faiz ödemesi gerçekleştirmek zorunda kalınmadan istenen tasarruflara sahip olunabilmektedir. Firmanın katılımcılarına 3T ve Kura ile Sıra Belirleme Sistemi üzerinden tasarruf alım şansı sunduğu bilinmektedir.

3T Sistemi

Hizmetlere sunulan İmece Yatırım faizsiz çözümleri arasında 3T ilk sırada olandır. Sistemde bulunan 3T; tutar, taksit ve teslim tarihini ifade etmektedir. Bu sayede katılımcılar imza attıkları anlarda ne kadar ödeme yapacaklarını, taksit oranlarını ve tasarruflarını hangi tarihte teslim alacaklarını bilmektedir. İşini şansa bırakmak istemeyenlerin tercihi olan yöntem aracılığı ile kişiler ileriye dönük planlarında daha yerinde adımlar atabilmektedir. Sisteme dâhil olunması için katılımcıların herhangi bir peşinat ödemelerine ya da bir kefil göstermelerine de gerek bulunmamaktadır.

Kura ile Sıra Belirleme Sistemi

Ev, araç ya da genel ihtiyaçların temin edildiği İmece Yatırım içerisinde sistemlerden bir diğeri de “Kura ile Belirleme” başlığı altında yayımlanmaktadır. Bu başlık altında yayımlanan sistemde belli olan etmenler ödenecek olan tutar ve taksitlerden oluşmaktadır. Fakat teslimin ne zaman gerçekleşeceği yapılacak olan kura neticesinde kendini göstermektedir. Kura teslimlerinde artı sağlanan içerikler erken teslim olarak verilebilmektedir.  Bu sistemi kullanarak katılımcı olacaklar da 3T’de olduğu gibi bir kefil göstermek veyahut peşinat ödemek zorunda kalmamaktadır.

İmece Yatırım Nedir?

Sistemin sağladığı artıların yanı sıra İmece Yatırım nedir konusunda detay edinilmesi de mümkündür. Öncelikle kurumsal olarak hizmet faaliyetlerini devam ettiren firma, tasarrufa dayalı hizmet alımları gerçekleştirmektedir. Böylelikle katılımcılar faiz, peşinat ya da ek ödemelerle uğraşmak zorunda kamadan ev ya da araç alımlarını gerçekleştirebilmektedir. Üstelik oluşturulacak olan katılım biçimlerinde ödeme yöntemlerinin belirlenmesinde katılımcılara söz hakkı tanınmaktadır. Bu sayede kişiler özel durumlarına göre taksitlerini belirleyerek bir bütçe bunalımı yaşamak zorunda da kalmamaktadır.

İmece Yatırım Kimin?

İmece Yatırım birden fazla üye tarafından bir araya gelinerek oluşturulmuş bir sistem sunumu gerçekleştirmiştir. Alanında uzman hale gelmiş bir ekip tarafından yönetilen kurumda yönetim kurulu başkanı olarak Yunus Aksu’nun ismi geçmektedir. Kurucu üyelerin tamamı özgeçmiş içerikleri ile birlikte resmi internet sitesinde yayımlanmaktadır. Bu da kurumun güvenirlik derecesinin yüksek olduğunu göstermektedir.

İmece Yatırım Şubeleri

İmece Yatırım şubeleri, firmanın başarılı bir çıkış yapmasının hemen ardından araştırılmaya başlanmıştır. Firma, resmi internet sitesinde bu konudaki merakları da gideren açıklamalarda bulunmaktadır. Gerçekleştirilen açıklamalar firmanın tek şubesinin aynı zamanda merkezinin şimdilik İstanbul / Başakşehir içerisinde olduğunu göstermektedir. Fakat bu durum firmanın bir büyüme amacı olmadığını göstermemektedir. Gelişme çalışmalarına şimdiden başlayan firma, kısa süre içerisinde Türkiye’nin tüm şehirlerinde şube açmayı hedeflemektedir.  

İmece Yatırım Şikâyet ve Yorumları

Tasarrufa dayalı sistemlerin çok fazla olması, firmaların piyasada başarı yakalamasını zorlaştırmaktadır. İşe bu açıdan bakıldığında açıldığı zamandan beridir bir hayli konuşulan İmece Yatırım, sektörün önemli isimlerinden biri olarak sayılmaktadır. İmece Yatırım yorumları da firmada katılımcı olan bireylerin hizmet sunumlarından ve temin edilen avantajlardan yana memnuniyet duyduklarını göstermektedir.

birevim

TOKİ’den Dar Gelirli Ailelere 250 Bin Yeni Konut!

Önceki Yazı

Fuzul Oto

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 4 =