Faizsiz Sistemler

Vakıfevim

Vakıfevim sistemi ile faizsiz kira öder gibi küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Banka kredilerinin ekstra ödeme yüklerinden sizi kurtaran sistemde en uygun fiyatlar ile ev satın almak oldukça kolay.

Ev alma sistemleri birden fazla, banka kredisi ile, peşin yada farklı birçok şekilde ev satın alma şansınız var.

Artık ev almaya karar verdiğinizde elbette faiz gibi ekstra yükler hevesinizi kursağınızda bırakabiliyor. Almak istediğiniz konuta ederinden daha fazla ücret ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durumu kabullenemeyen kişiler için faizsiz vakıf evim avantajı var.

Vakıfevim ile kefilsiz, faizsiz, kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olunabiliniyor. Kiracılıktan kurtulmak yada yatırım yapmak için en iyi sistemlerden biridir.

Öncelikle aylık bütçenizi belirleyin ve sonrasında bu bütçenizden size kalan tasarruf miktarını belirleyin.  Size en uygun evi bulduktan sonra Vakıfevim emlak danışmanı ile irtibata geçin. Kısa sürede evinize kavuşun.

Vakıfevim Tasarruf Sistemleri

Öncelikle herkesin ödeme şekli, maddi durumu farklı ve Vakıfevim herkese uygun bir sistem sunuyor. Aşağıda detaylı bilgi  vermeye çalışacağız.  Özellikle dar ve orta gelirli vatandaşlar için en avantajlı sistemlerdendir.

 • Vakıfevim Çekilişli Sağlam Tasarruf Sistemi

Vakıfevim Çekilişli Sağlam Tasarruf Sistemi isminden anlaşılacağı üzere çekiliş ile kaçıncı sıradan evinize kavuşacağınızı söylüyor.  12 aydan 240 aya kadar taksit ödemeleri ile, ilk sırada evinizi alma fırsatı sunuyor.  Ayrıca diğer benzer sistemlerden ayıran bir özellik ise kira yardımı gibi ekstra ödemeler yapmıyorsunuz.

 • Vakıfevim Çekilişli Mini Tasarruf Sistemi

Mini tasarruf sistemi Türkiye’de bir ilk olarak ilk kez Vakıfevim tarafından uygulanmıştır.  100 türk lirası ile 5000 türk lirası arasındaki tüm ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözüm üreten bir sistemdir.

Vakıfevim Avantajları Nelerdir?

 • Düşük maliyetler ile faizsiz v sahibi olursunuz.
 • Teslim aralığını siz belirlersiniz, erken teslimat istiyorsanız mümkün!
 • Taksit artışlarını siz belirlersiniz.
 • Mini tasarruf ile küçük ihtiyaçlarınız için beklemenize gerek yok!
 • Vakıfevim hayat seçimlerinize saygılıdır. Murabaha yöntemi ile ev alınır ve satılır.
 • Tasarruflarınızı güvenle korur.

Tamamen faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sizde yakalayın! 444 2 853 numaralı hattan ulaşarak en kolay şekilde emlak danışmanına ulaşarak ev sahibi olabilirsiniz.  5-Taksitler 500 türk lirasından başlıyor. Hiç peşinatsız ev satın alma imkanı Vakıfevim ile kapınızda! Ayrıca internet üzerinden kayıt yaptığınızda aynı gün aranırsınız.

Günümüz koşullarında artık ev sahibi olmama diye düşünüyor ve karamsarlığa kapılıyorsanız, artık buna bir son verin.  Çünkü peşinatsız, kira öder gibi üstelik faiz yükü altına girmeden kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.

Ev sahibi olmak hiçbir çağda bu kadar kolay olmamıştı. Vakıfevim web sitesini ziyaret edin.  Ve evinizi satın almak için ilk adımı atın.

birevim

Vizyonevim

Önceki Yazı

Helalevim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

9 Comments

 1. Vakıfevim, Vakıfbank’a ait bir kuruluş mu? Ek olarak faiz ya da katılım payı dedikleri oran ne kadar acaba?

  1. Merhaba İsmail Bey;
   Vakıfevim firmasının Vakıfbank ile bir ilgilisi yoktur. Vakıfevim faizsiz finans kuruluşlarından biridir. Yakın zamanda Finansevim ile birleşmiştir. Bu sektörde Eminevim, Birevim, Fuzlev gibi büyük firmalar bulunaktadır. Faiz veya katılım payı gibi bir hizmetleri bulunmamaktadır. Müşterilerine faizsiz, peşinatsız ev ve araba sahibi yapmayı hedeflemektedirler.

 2. Vakıfevim adı çok duyulmasa da yaptığı işi kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma şekilleri var

 3. Vakıfevim reklamlarını hiç görmedim belki de, son zamanlarda bu tarz firmalar çok çoğalmaya başladı, hangisine nasıl güvenebileceğiz?

  1. Merhaba Demet Hanım,
   Özellikle son bir yılda sayıları gitgide arttı. Firmayı ve müşterilerin memnuniyetini araştırıp karar verebilirsiniz.

 4. Vakıfevim’i arkadaşım sayesinde duydum, kendisi Vakıfevim’den ev almak için kayıt olmuş ve memnun kaldığını belirtmişti.

  1. Merhaba Asya Hanım;
   Vakıfevim firması Finansevim ile birleşmiştir. Şuan sektörde Finansevim olarak devam etmektedir.

 5. Vakıfevim’in sistemlerinde hep Finansevimden bahsediliyor, meğer Finansevim ile birleşmişler. Peki Finansevim ne kadar güvenilir?

  1. Merhaba İbrahim Bey,
   Vakıfevimve Finansevim’in birleşmesinin ardından çok daha güçlü şekilde yollarına devam eden firma müşterilerini zorlanmadan faiz ödemeden ev sahibi yapıyor.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

3 × three =