Faizsiz Sistemler

Vizyonevim

Bir ev sahibi olmak istiyorsanız öncelikle peşinat,maliyetler ve mevcut borçların kapatılması, taşınma ve diğer masraflar göz ardı edilmemeli… Vizyonevim sizlere faizsiz, kira öder gibi  ev sahibi olmanın yollarını sunuyor. Ancak size karşılaştırma yapabilmeniz için kredili sistemler ile ilgilide aşağıda bilgiler vereceğiz.

Faizsiz Ev Almak İçin Birevim’i Tercih Edebilirsiniz

 • Sabit oranlı geleneksel bir kredi: Bu seçenek sayesinde, faiz oranınız kredinin ömrü boyunca güvenlidir ve sizi artan oranlardan korur. Başka bir ipotek seçeneği korkunç bir fikirdir.
 • 15 yıllık bir süre: 15 yıl vadeli olarak ipotek ödemeniz daha yüksek olacaktır, ancak 30 yıllık bir süre içinde ipotek tutarınızı kesecek ve binlerce kişiden tasarruf edeceksiniz.
 • Aylık eve götürme ücretinizin% 25’inden fazla olmayan bir aylık ödeme: Bu, çocuğunuzun kolej fonuna emeklilikten tasarruf etmek veya bir kenara para koymak gibi diğer hedeflere ulaşmak için bütçenizde yeterli yer bırakmasını sağlar.
 • Birde peşinatsız, kira öder gibi ek kredi masraflarından sizi kurtaran ev ve araba sahibi yapan Vizyonevim var.

Neden Vizyon Evim’i Tercih Etmelisiniz ?

 • Yıllardır sektörde olmanın verdiği özel deneyim.
 • Mükemmel iletişim becerileri,
 • Tek müşterisi olduğunuzu hissettiren süper hizmet anlayışı,
 • Her yıl etkileyici bir şekilde satılan evlerin listesi,
 • Yerel pazarınızdaki olağanüstü deneyim,
 • Faizsiz Finans Yönetimi

Vizyonevim ile yeni bir ev veya araba satın alabilir. Evinizi yada arabanızı yeni bir ev ile değiştirebilir. İş yeri, arsa gibi gayrimenkuller alabilirsiniz. Ayrıca Yatırım yapabilirsiniz,Düğün yapmak için,çocunuzun iyi bir eğitim alabilmesi için,Emekliliğinizde rahat bir yaşam için,İşinize yatırım yapmak için, Tatil planlarınız veya yurtdışı gezileriniz için tasarruf yapabilirsiniz.

Vizyonevim tasarruf sistemleri nelerdir?

Aşağıda üç başlıkta özetlediğimiz yöntem mevcut.

 • Noter Teslim Tarihli Yöntem

Bu yöntemde 20 ile 240 kişilik guruplardan herhangi  birinde yer alabiliyorsunuz. Taksit tutarınız, peşin ödeme insiyatifiniz hangi  gurupta yer alacağınızı gösteriyor.  Her 6 ay için 6 kişi belirlenir ve ev teslimatları yaparak yöntem devam eder.

 • Kesin Teslim Tarihli Yöntem

Kendi  gelir durumunuza göre ödemelerinizi ayarlayabilirsiniz.  Ev, araba ve arsa ihtiyaçlarınızı gidermek için seçebileceğiniz faizsiz tasarruf yöntemlerinden bir olan kesin teslim tarihli yöntemi en çok tercih edilen sistemlerden biridir.

Vizyonevim kesin teslim tarihli yönteminde noter huzurunda teslim tarihi belirleme yapmıyor.  Tasarruf sahiplerinin teslim öncesi ve teslim sonrası yapabileceği tasarruf miktarına bağlı olarak teslimatının hangi tarihte yapılacağını önceden bilmesi esasına dayanıyor. Avantajı; teslimat tarihi önceden belli olduğu için müşterinin önceden planlama yapmasına imkan verir.

 • Enflasyona Dayanıklı Yöntem

Bu sistemde ödeme tutarını kendiniz belirleyerek ödeme insiyatifini  elinizde tutarsınız.

Size en uygun yöntemi öğrenmek için Vizyonevim danışmanları ile irtibata geçmenizi öneririz.  Bu şekilde kısa sürede hayallerinizdeki, ev, araba yada arsa her ne ise kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

birevim

Eminevim’in Katılım Şartları Nedir?

Önceki Yazı

Vakıfevim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4 Comments

 1. Vizyonevimden benimde arkadaşım memnun kalmadı, birevime gidip kaydoldu ve oradan evini teslim aldı.

 2. Vizyonevim firmasının yorumları ne negatif ne çok pozitif, ortada kalıyor ama sorunlara baktığımda bir çok müşteri detay bilmediğinden kaynaklanıyor gibi anladım

 3. Vizyonevim hakkında çok güzel yorumlar var ama benim için bir türlü ısınamadı 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

4 + fourteen =