Kredi Haberleri

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kimlere Verilir?

Kişisel kredi, borç konsolidasyonu, beklenmedik bir tıbbi fatura, yeni bir cihaz, tatil ve hatta öğrenci kredisi dahil olmak üzere hemen hemen her amaç için ödünç aldığınız paradır. Parayı faiz ile, genellikle iki ila beş yıl arasında, aylık taksitler halinde geri öder.  Kişisel kredilerin çoğu teminatsızdır, yani teminatla desteklenmezler.

Ödediğiniz faiz, yıllık yüzde oranı (APR) olarak ifade edilir. Ziraat Bankasından herkes kredi kullanabilir mi? Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi şartları gibi birçok konuda aşağıda sizleri bilgilendirmeye gayret edeceğiz.

Pandemi dönemi tüketici kredisi oldukça kurtarıcı bir noktada ve devlet bankası olan Ziraat Bankası faiz oranlarının uygunluğu oldukça caziptir.  Ayrıca yapılan kampanyalar ile kredi öteleme gibi avantajlar vatandaşı Ziraat Bankası kredi avantajlarını araştırmaya itiyor.

Bu zorlu dönemi en az zararla kapatmak için Ziraat Bankası yanınızdadır. Özellikle emekli kişilerin yanında olan banka zor zamanlarda birçok kişiyi yaşanabilecek büyük streslerden korumuştur. Şimdi gelelim ihtiyaç kredisi kimlere verilir, sorumuzun yanıtına… Uygun şartları yerine getirebilen herkes alabilir. Aşağıda eğer istiyorsanız başvuru yapmanız için linki ekledik. Kısa süre içerisinde sonuca ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bireysel Kredi için Ön Yeterlilik Alabilir misiniz?

Evet, genellikle çevrimiçi olarak birkaç dakika içinde kişisel kredi için ön yeterlilik kazanabilirsiniz. Ne kadar krediye ihtiyacınız olduğu, geliriniz, adresiniz ve diğer hususlar gibi bazı kişisel bilgileri dolduruyorsunuz. Hangi kredilere hak kazanabileceğinizi görebilir ve ardından bunları en iyi oranlar ve koşullar için karşılaştırabilirsiniz. Ön yeterliliğin, krediye hak kazanma olasılığınız olduğu anlamına geldiğini, ancak bunun bir garanti olmadığını unutmayın. Aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

(ziraatbank.com.tr)

Bireysel Krediler Güvenli mi?

Bireysel krediler genellikle güvence altına alınmaz. Bu, krediyi güvence altına almak için eviniz veya arabanız gibi teminatlara ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, kredi notunuz, geliriniz ve karşılamanız gereken diğer borç veren gereksinimleri dahil olmak üzere mali geçmişinize dayalı olarak kredi alırsınız.

Ziraat Bankası İhtiyacınız Olan Her Şey İçin Tüketici Kredisi

Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için 36 aya varan vade seçenekleriyle ihtiyaç kredimize şimdi başvurun, uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle cebinizdeki parayı hızlıca alın.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri

  • Tercih ettiğiniz ödeme seçenekleri ile esnek yapı.
  • 36 aya varan geri ödeme vadeleri.
  • Garantör veya teminat gereklidir.
  • Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir

  • Başvuru Formunu Doldurun,
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport belgesi fotokopisi,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi (bu belge onaylı olmalıdır)
  • Eğitime ilişkin belgeler,
  • Fatura fotokopisi,
  • Şubece istenebilecek ek belgeler olabilir.
birevim

Ev Hanımları Nasıl Para Biriktirilir?

Önceki Yazı

Bir Eve Ne Kadar Kredi Çıkar?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 + sixteen =